niedziela, 6 maja 2012

Rozdział 21 : Ty głupku.


** Z perspektywy Destiny **
Siedzieliśmy właśnie z Zaynem na placu zabaw. Tak, to głupie, prawie dorośli ludzie, a siedzą na placu zabaw. No cóż, tak nam było po prostu wygodniej. Rozmawialiśmy o wszystkim. Dosłownie o wszystkim. Zastanawialiśmy się co słychać u Rose i Harrego, nawet nie mieliśmy okazji porozmawiać z Louisem, ostatnio strasznie zaniedbujemy swoich przyjaciół. Zajmujemy się w zasadzie tylko sobą, ale nie mogę nic na to poradzić. W mojej głowie 24h na dobę siedzi Zayn…
Spojrzałam na dzieci, które bawiły się właśnie na karuzeli. Były takie pełne życia, uśmiechnięte, beztroskie. Uśmiechnęłam się wspominając w głowie swoje dawne przeżycia. Pierwsze zabawy z Rose. Wtedy nie było tylu problemów. Ba.. wtedy wcale nie było problemów. Obróciłam głowę w kierunku mojego chłopaka, ten z kolei spojrzał na mnie. Jak sądzę, czekał aż coś powiem.
- Fajnie byłoby mieć takiego małego brzdąca. – uśmiechnęłam się do niego.
- To na co my jeszcze czekamy?! – zapytał z tą swoją słodką minką i szybko wziął mnie na ręce.
- Wariat. – powiedziałam, kiedy zaczął biec w stronę domu.
- Zakochany wariat. – poprawił mnie.
Pocałowałam go tylko lekko w czoło i przywarłam głową do jego klatki piersiowej. On natomiast zwolnił kroku.
- Wiesz, że Cię kocham? – zapytał stawiając mnie na ziemi.
- Oczywiście, że wiem. – odpowiedziałam pewnym tonem i położyłam ręce na jego barkach.
Jego z kolei powędrowały na moją talię. Delikatnie przybliżył się do mnie i musnął moją szyję.
- Naprawdę chciałbym mieć z Tobą dziecko. – wyszeptał, a po moim ciele przeszły ciarki, zawsze tak na mnie działał.
- To na co my jeszcze czekamy?! – odpowiedziałam z wielkim bananem na twarzy. – A tak poważnie. Zayn, jesteśmy jeszcze młodzi. Poczekajmy na ten krok. – uśmiechnęłam się.
- Ale ja nie chcę czekać. – oznajmił smutno.
Zdążyliśmy już dojść do domu, więc Malik wpuścił mnie pierwszą do środka. Chciał iść do kuchni, ale szybko pociągnęłam go za rękę w stronę naszej sypialni. Otworzyłam drzwi i wbiegłam do pokoju jak oszalała. Przywarłam Zayna do ściany.
- Naprawdę chcesz mieć ze mną dziecko? – zapytałam.
- No jasne, że chcę. – odpowiedział niemal natychmiast.
Spojrzałam mu głęboko w te jego piękne, czekoladowe oczy. Uwielbiałam je, jak jego całego. Szybko przywarłam ustami do jego ust, złączając je w namiętnym pocałunku. Oderwałam go od ściany i dalej blisko siebie przenieśliśmy się na łóżko. Malik położył mnie na nim najostrożniej odkąd pamiętam. Jego ręce wcale nie wyrażały zbytniej radości. On sam jakby nie chciał tego. Udało mi się to zauważyć i odsunęłam się od niego.
- Zayn, jeśli nie chcesz, nie musimy. – powiedziałam siadając na łóżku.
- Skąd ten pomysł? – zapytał zdziwiony.
- Zazwyczaj podczas seksu nie dajesz mi dojść do władzy…
- Chciałem być delikatny. – wyszeptał.
- Wiesz, że lubię, kiedy jesteś bad boyem z Bradford. – poruszyłam znacząco brwiami.
- Okej, sama tego chciałaś. – odpowiedział uśmiechając się, po czym przywarł do moich ust.
Szybko, wręcz rzucił mnie na łóżko i usiadł na mnie okrakiem. Jego ręce szybko znalazły się pod moją koszulką w poszukiwaniu jak się domyślam odpięcia od stanika. No tak, Zayn zawsze od tego zaczynał. Kiedy już go odpiął zaczął pozbywać się mojej białej koszulki, ja natomiast jego. Takim oto sposobem zostaliśmy bez góry swoich ubrań. W mgnieniu oka zdjął moje i swoje spodnie. Nie przestawał pocałunków, a jego język błądził po całym moim ciele. Pomogłam pozbyć się mu bokserek, a on posłusznie zdjął moje majtki. Nagle wstał i zaczął szukać czegoś w szafce nocnej.
- Co Ty robisz? – zapytałam.
On tylko spojrzał na mnie i przegryzł swoją dolną wargę, po czym wrócił do poszukiwań.
- MAM! – krzyknął.
Spojrzałam na niego jak na idiotę. W ręku trzymał parę różowych kajdanek. Nawet nie zdążyłam się sprzeciwić, bo Malik szybko chwycił moją dłoń i przykuł ją do łóżka. Z drugą zrobił to samo. Uśmiechnął się zawadiacko, a następnie przywarł do moich ust po raz kolejny już dzisiaj. Jednak szybko zjechał na dół delikatnie muskając każdy skrawek mojej szyi. W końcu doszedł do moich piersi, obrysował językiem mój sutek, po czym go zassał. Po moim ciele przeszło miłe mrowienie, lecz na tym się nie skończyło. Jechał niżej, malując każdy odcinek mojego ciała. Tak doszedł do pępka, na którym się nie zatrzymał. Po chwili czułam już jak jego język penetruje moją muszelkę. Dostawałam gęsiej skórki na całym moim ciele. Wiłam się po łóżku. Z moich ust wyrwał się niekontrolowany krzyk, objawiający się w tym niemałym pożądaniu. Czułam, że zaraz nie wytrzymam.
- Błagam, nie przestawaj! - jęknęłam, doświadczając tego nadzwyczajnego uniesienia.
Jeden ruch w górę, drugi w dół. W końcu powrócił do mnie i ucałował mój dołek pod uchem, po czym delikatnie zagryzł płatek mojego ucha. Mój oddech był wyraźnie przyspieszony, jednak on nie przestawał. Rękami macał moje piersi, aż w końcu zlitował się nade mną i odpiął kajdanki. Musnęłam jego szyję, rękoma błądząc po jego plecach. W końcu poczułam go w sobie. Jego ruchy jak zwykle były płynne, ale jakoś nie wystarczyło mi to dzisiaj. Chcąc go pobudzić, złapałam za jego pośladek, co przyniosło mi oczekiwany skutek. Teraz poruszał się we mnie mocno i szybko. W końcu zmęczeni opadliśmy na łóżko, przykrywając się kołdrą.
** Z perspektywy Rose **
Od naszego ostatniego zbliżenia wszystko się zmieniło… Codziennie rano dostawałam śniadanie do łóżka i buziaka. W zasadzie teraz zachowywaliśmy się bardziej jak para, ale nie rozmawialiśmy jeszcze o nas. Jakoś szczerze mówiąc mi się do tego nie śpieszy. Jest dobrze tak, jak jest.
Szliśmy właśnie na spacer do lasu, ale moją uwagę przykuło niewielkie jezioro z prawej strony. Pokazałam je Harremu, który szybko wziął mnie na ręce i zaczął biec jak oszalały w jego kierunku. Rozpędził się i skoczył razem ze mną z pomostu. Po chwili czułam jak zimna woda otacza mnie całą. Wyszłam spod wody i rozejrzałam się dookoła. Spojrzałam w lewo, Harrego nie było, w prawo to samo. Przestraszyłam się i zaczęłam krzyczeć. Co jeśli mu się coś stało?! Niespodziewanie poczułam coś na moim udzie, jakby usta, co przestraszyło mnie jeszcze bardziej, więc krzyknęłam jego imię ponownie. Nagle z wody wynurzył się roześmiany Harold.
- Ty głupku, bałam się! – krzyknęłam, obracając się do niego plecami.
Ten jednak nie przestawał się śmiać. Podszedł do mnie i przytulił mnie od tyłu. Pewnie myślał, że zaraz mi wszystko przejdzie. Wkurzona zaczęłam chlapać go wodą, a on nie pozostawał mi dłużny. Niestety miał więcej siły, więc na mnie runęła niemalże fala. W końcu się poddałam. Znaczy się, on tak myślał. Zaczął iść w moim kierunku, jak sądzę chciał mnie przytulić, kiedy ja szybko się zamachnęłam i wylałam na niego mnóstwo wody. Ten zrobił smutną minkę i szybko do mnie podszedł zanurzając nas w wodzie. Jego wargi znalazły się na moich, łącząc w namiętny pocałunek. W tym momencie cały foch poszedł w zapomnienie. Przywarłam do niego ciałem, a ręce wplątałam w jego włosy. Uśmiechnął się tylko przez pocałunek, zaraz wynurzając nas. Wzięłam głęboki łyk powietrza i zaczęłam wychodzić z wody, a za mną Harry. Cali mokrzy, ale jednak uśmiechnięci, doszliśmy w końcu do domu, gdzie szybko pierwsza zajęłam łazienkę, aby się osuszyć. Hazza stwierdził, że wstawi wodę na herbatę, a następnie sam się przebierze. Jakoś nie potrzebował do tego łazienki, wcale się nie krępował chodząc po mieszkaniu nago. Zdjęłam mokre ciuchy, a włosy zawinęłam w ręcznik. Wytarłam się i założyłam nowe ubrania. Poszłam do kuchni, gdzie woda zdążyła się już zagotować, więc zaparzyłam nam herbaty. Chwyciłam swoją w rękę i poszłam do salonu, gdzie usiadłam przed odpalonym kominkiem. W zasadzie to palił on się cały czas. Zdjęłam z głowy ręcznik, rzucając go na podłogę. Zaraz obok mnie usiadł Harry z różowym kubkiem. Zaczęliśmy wspominać nasze wygłupy z wielkimi uśmiechami na twarzy. W końcu temat się skończył i nastała krępująca cisza. Z początku swój wzrok wlepiłam w ogień, jednak szybko przeniosłam go na Hazzę, ten z kolei cały czas wpatrywał się we mnie. Te jego zielone oczy doprowadzały mnie do szaleństwa. Po chwili jednak się odezwał.
- Rose, kocham… - zaczął, ale nie dokończył, ponieważ wtrąciłam mu się w zdanie.
- Cię. – dokończyłam, a wzrok wlepiłam w podłogę, nie wiem czemu, ale zrobiło mi się jakoś tak głupio..
Harry złapał za mój podbródek, tym samym przekręcając moją głowę tak, że musiałam na niego spojrzeć. Delikatnie przybliżył się do mojej twarzy, już myślałam, że złoży na moich ustach pocałunek, ale ten tylko pocałował mnie w nos.
- Brakowało mi Ciebie. – wyszeptał ledwo słyszalnie i przytulił mnie do siebie. – Już nigdy więcej Cię nie zawiodę. Obiecuję.
- A co jeśli, kiedyś pojawi się jakaś mega laska z wielkim dekoltem, chudymi i długimi nogami? – zapytałam, najwyraźniej właśnie tego się obawiałam.
- Nic. Nie zamienię jej na Ciebie, bo to Ty jesteś cząstką mnie. Nie jakaś lalka barbie. Nic tego nie zmieni. – pocałował mnie w głowę, a ja poczułam się bezpiecznie.
Mi również brakowało jego czułości, jego dotyku, rozmów. Teraz wszystko wydawało się być już idealne..
** Z perspektywy Louisa **
Tydzień później.
Postanowiłem już wrócić do domu. Pomogłem mamie w przeprowadzce. Przy okazji pokłóciłem się z ojcem. Musiałem mu powiedzieć co o nim w tym momencie myślę, taki już jestem, zawsze mówię to co siedzi mi na sercu. Może jeszcze kiedyś się pogodzimy, ale ja nie zamierzam odzywać się pierwszy. To on jest skończoną świnią, po tym co zrobił mamie, nie ja. Pożegnałem się z mamą i zaproponowałem, aby odwiedziła mnie jutro w Londynie. Obiecała, że postara się wpaść. W każdym razie pomogłem jej jakoś stanąć na nogi. Zaczęła chodzić do pracy. Powoli się uśmiecha.
Wsiadłem do samochodu i ruszyłem. Postanowiłem, że w domu zadzwonię do Rose, dawno nie rozmawialiśmy, nawet nie wiem co u niej i Harrego. Po za tym musiałem się poradzić w sprawie Eleanor, kto jak kto, ale moja siostra wiedziała co siedzi w głowie mojej dziewczyny. Nie wiem jak ona to robiła, ale cieszyłem się, że mam taką pomoc. Droga do domu minęła mi dłużej niż zazwyczaj. Jakoś nie specjalnie się śpieszyłem wiedząc, że tam czeka mnie mnóstwo problemów. Powinienem porozmawiać z Rose o rodzicach. Mam nadzieję, że nie załamie się. Wiem, że jest silna. Skoro zniosła już tyle, to zniesie też i to. Po za tym jeszcze sprawa adopcji… Po 5 godzinach drogi w końcu wysiadłem z auta i powędrowałem z walizką do domu. Otworzyłem drzwi i wszedłem do środka. Zdziwiło mnie to, że nikogo nie było w salonie.
- Jest tu ktoś?! – krzyknąłem. – No chyba Ty, Tomlinson. – powiedziałem sam do siebie.
Odstawiłem swój bagaż i powędrowałem do kuchni, trochę zgłodniałem. Otworzyłem lodówkę i wyjąłem serek waniliowy. Chwyciłem łyżkę i wróciłem do salonu.
- NIESPODZIANKA! –krzyknęli wszyscy, kiedy stałem w progu.
- ROSE! – zawołałem i szybko podbiegłem do mojej siostry, która uśmiechała się od ucha do ucha. – Tęskniłem za Tobą. – powiedziałem przytulając ją.
- Ja za Tobą też braciszku.
Następnie przywitałem się z Harrym, Niallem, Liamem, Zaynem i w końcu Destiny. Usiedliśmy na sofie jak za dawnych czasów i zaczęliśmy mówić co u nas słychać, tego nam brakowało. Wspólnych rozmów. Świat dzisiaj pędził zdecydowanie zbyt szybko. Niall i Liam oznajmili nam, że nie chcą dalej ukrywać się przed światem i wkrótce powiedzą o tym, że są gejami publicznie. Zayn i Destiny chcą mieć dziecko, zaskakiwać to oni potrafią. Mimo szoku, wszyscy im pogratulowali i życzyli powodzenia. W końcu nadszedł czas Rose. Harry przysunął się do niej bliżej i złapał ją za rękę. Razem poinformowali nas, że znowu są parą. Kamień spadł mi z serca, kiedy o tym usłyszałem, ponieważ chciałem, aby w końcu była szczęśliwa. Teraz kolej na mnie. Musiałem opowiedzieć im co się u mnie działo. Zacząłem od Eleanor. Wszyscy bardzo się zdziwili, że wybrała karierę. Wszyscy oprócz Rose. Twierdziła, że wcale nie o to chodzi. Doradziła mi abym jej się oświadczył. Że co proszę? Naprawdę? Mam się oświadczać komuś, kto niedawno mnie rzucił? Chociaż w zasadzie Rose zawsze miała rację… Postanowiłem, że to przemyślę. Teraz przeszedłem do kolejnej rzeczy. Powiedziałem mojej siostrze, że rodzice się rozwodzą. Jej reakcja wcale mnie nie zaskoczyła. Nie mogła tego pojąć. Ale razem z Harrym przytuliliśmy ją i powiedzieliśmy, że wszystko będzie dobrze. Szybko otarła pojedynczą łzę i oznajmiła, że chce się widzieć z mamą. Powiedziałem, że przyjeżdża do nas jutro. Trochę się uspokoiła. Nie chciałem czekać zbyt długo z powiedzeniem jej prawdy o naszych relacjach. Co prawda to nic nie zmienia, ale jednak nie chciałem jej oszukiwać. Poprosiłem ją czy możemy wyjść razem na balkon. Stwierdziłem, że to najlepsze miejsce. Zgodziła się i za moment razem siedzieliśmy już na ławce spoglądając w gwiazdy, bo przecież był wieczór.
- Rose, muszę Ci o tym powiedzieć, ale wiedz, że to nie zmienia naszych relacji. Zawsze będę traktował Cię tak samo. Pamiętaj o tym dobrze? – zacząłem.
- Loui, boję się. – uśmiechnęła się, jednak mi do śmiechu wcale nie było. – Będę pamiętała. – dodała, kiedy nie odzywałem się przez chwilę.
- Bo chodzi o to… - zająkałem się, nie wiedziałem jak mam jej o tym powiedzieć.
- Najlepiej powiedz to na jednym wydechu. – znała mnie doskonale, wiedziała, że tak będzie mi najlepiej.
- No dobrze… - wziąłem głęboki oddech. – Bo chodzi, o to, że rodzice adoptowali Cię kiedy byłaś mała, ale wiedz, że dla mnie zawsze będziesz moją ukochaną siostrzyczką, którą kocham nad życie. – powiedziałem na jednym wydechu.
Spojrzałem na Rose. Jej reakcja mnie zaskoczyła…
_______________________
 Na początku bardzo chciałabym podziękować Giovi Monster, która pomogła w pisaniu rozdziału *_* . Mój osobisty geniusz <3. Dziękuję :*. A tutaj macie jej bloga z Larrym http://you-in-my-bed.blogspot.com/ i drugiego też z 1D http://everything-about-u.blogspot.com/ . Są genialne, naprawdę polecam ♥. 
A co do rozdziału. No wyszedł jaki wyszedł, ale chyba nie jest najgorszy, nie ? ;P. 
Do następnego :).
A no i nowy rozdział = 45 komentarzy . Wierzę, że potraficie ;d

68 komentarzy:

 1. O noweee ! *-*
  Uwielbiam wasz blog!
  Talent macie ♥
  A szczególnie z tymi scenkami zbokkki . xD
  Kocham ten blog serioooooo♥!
  Zapraszam do siebie :http://i-shouldhavekissedyou.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 2. Scenki erotyczne są zawsze najlepsze. xD Buahaha i mój pomysł tu padł z Rose i Harry'ym. Jestem pewna, że ja bym tego tak nie potrafiła napisać lepiej. I dziękuję za polecenie, noszkurwa kocham Cię, kochanie moje! <3
  Ale muszę od Ciebie wyciągnąć, jaka była jej reakcja xD

  OdpowiedzUsuń
 3. Zajebisty :D Tylko szkoda że koniec trochę smutny.
  Ale i tak mi się podoba. (:

  OdpowiedzUsuń
 4. Super :D
  Tylko szkoda ze nie wiemy jak zareagowała Rose

  OdpowiedzUsuń
 5. super. <3 piszcie te rozdziały szybciej.. Wiem, że niemożecie pisac szybciej, bo trzeba też mieć pomysły. Kocham wasz blog. < 3 Tu jest mój blog i mojej kuzynki: http://withonedirectionmoments.blogspot.com/ - serdecznie zapraszam, do czytania. :3

  OdpowiedzUsuń
 6. Super :D
  Tylko jestem ciekawa jak zareagowała Rose.
  I co z dzieckiem Zayna i Destiny :D
  Kocham was <3

  OdpowiedzUsuń
 7. Uwielbiam tego waszego bloga po prostu! Nie mogę się doczekać nastepnego rozdziału!
  @MisiekStyles :D

  OdpowiedzUsuń
 8. I zgadzam się że sceny erotyczne są najlepsze :D hahahhahaha

  OdpowiedzUsuń
 9. No, no, no, ja to w szoku o.o Zayn & Destiny o.o Ehh, szczescia ;) Ciesze sie, ze Rose & Harry znow sa razem i ze Liam & Niall chca sie publicznie przyznac :) Szkoda mi Louisa ;( Czekam na kolejny ! :) xx

  OdpowiedzUsuń
 10. super ten blog, normalnie was kocham. <3 . haha, no tak ale z was zboki. XDD :* serdecznie zapraszam na bloga: http://withonedirectionmoments.blogspot.com/ - komentujcie :) z góry dziękuje. < 3

  OdpowiedzUsuń
 11. Jesteście zajebiste! Wystarczy mi tylko czekać na następny rozdział, który (mam nadzieję) dodać jak najszybciej. Nie umiem się doczekać, jaka będzie reakcja Rose. KOCHAM WAS! ♥
  Zapraszam, myślę, że wam się spodoba: http://awkwardihopeulikeit.blogspot.com/
  Julia.^^

  OdpowiedzUsuń
 12. mooooc ♥ czekam na nastepny XD

  OdpowiedzUsuń
 13. Wow,świetny rozdział :)
  Fajnie że Rose i Harry do siebie wrócili <3

  Zapraszam do mnie ---> let-us-live-forever-young.blogspot.com :) x

  OdpowiedzUsuń
 14. Super rozdział !!! Czekam na reakcję Rose !!!

  OdpowiedzUsuń
 15. po prostu tu byłam. Rozdz. jak zwykle swietny;))
  @causalmonikk

  OdpowiedzUsuń
 16. Zayn i Destiny chcą mnieć dziecko? Tego się nie spodziewałam xD
  Cieszę się, że Rose jest z Harrym i w ogóle super rozdział :D

  OdpowiedzUsuń
 17. Yeah, no no szalejesz! Czekam na nn ;*

  OdpowiedzUsuń
 18. Super z tym dzieckiem to się nie spodziewałam ;))

  OdpowiedzUsuń
 19. Wspaniałe ;)

  OdpowiedzUsuń
 20. Wow Nie spodziewałam się tego wszystkiego wow;)

  OdpowiedzUsuń
 21. Jesteście zajebiste! Wystarczy mi tylko czekać na następny rozdział;))

  OdpowiedzUsuń
 22. Cudowne już od dawna obserwuje waszego bloga jest cudownyy..!!!!!!!!!!!!

  OdpowiedzUsuń
 23. kurde . chętnie bym was zabiła i zabrała bloga .
  macie talent . i jeszcze ta reakcja .. kiedy następny ?

  OdpowiedzUsuń
 24. http://live-in-barcelona.blogspot.com/ nowe opowiadanie w świecie znanym jako ' blogspot' zapraszam serdecznie i liczę na szczerą opinię i dodanie do obserwowanych ;)

  OdpowiedzUsuń
 25. Po prostu tu byłam. Rozdz. jak zwykle swietny;)):*

  OdpowiedzUsuń
 26. Jej... Na początku było dosyć dziwnie, ale potem zrobiło się ciekawie. Bardzo mi się podoba ten rozdział. Jest długi i mnóstwo w nim akcji. Z niecierpliwością czekam na nowy rozdział!

  OdpowiedzUsuń
 27. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 28. cieszę się, że Rose i Harry wreszcie są razem <3 @moraoned

  OdpowiedzUsuń
 29. Rozdz. jak zwykle swietny :)<3

  OdpowiedzUsuń
 30. Napiszcie szybko następny już nie mogę się doczekać !!!

  OdpowiedzUsuń
 31. Sex ! :D Widzę autorki się postarały :D Tyle nowych wydarzeń i wiadomości. Ciekawe jak to się wszystko dalej potoczy. :) I jaka będzie reakcja Rose..

  OdpowiedzUsuń
 32. Oooo tak Harry z Rose, właśnie na to czekałam <3.
  Rozdział zajebisty ;)

  OdpowiedzUsuń
 33. ZAJEBISTY, ZAJEBISTY, ZAJEBISTY !!! <3
  czekam na koleeejny ! :D
  i zapraszam do siebie :)
  http://xmorethanthis1d.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 34. Kolejny zajebisty rozdzial <3
  @IngaLoves1D

  OdpowiedzUsuń
 35. aaa czekam na kolejny ;d świetny blog

  OdpowiedzUsuń
 36. Super. Czekam na nn.
  + Zapraszam do mnie.. http://with-your-love1d.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 37. Super . czekam na następny .; d

  OdpowiedzUsuń
 38. Świetny.! Boże.. ta scena Zayna i Destiny po prostu bomba.! Harry i Rose znów są razem. Jestem ciekawa jaka będzie reakcja Rose.

  OdpowiedzUsuń
 39. Uwielbiam Zayna i Destiny. czekam an następny rozdział .

  OdpowiedzUsuń
 40. Kocham tego bloga :)

  OdpowiedzUsuń
 41. Czekam na następny rozdział !!!

  OdpowiedzUsuń
 42. Proszę dodaj następny tylko niech będzie długi xd

  OdpowiedzUsuń
 43. Oby mieli to dziecko. Kocham Zayna !

  OdpowiedzUsuń
 44. Super !!! To ostatni komentarz, a teraz dodaj rozdział! Pliiissssssssssssss

  OdpowiedzUsuń
 45. Bitch please, to jest zajebiste!!!banan ci w oko

  OdpowiedzUsuń
 46. Ja pierdzielee... To jest zajebiste. ♥
  Czekam na następny. ♥!

  OdpowiedzUsuń
 47. Hahaha, zajebiste ! ;D najbardziej podobała mi się część z Rose i Harrym .: D
  czekam na kolejny !

  OdpowiedzUsuń
 48. MAŁO.. ZDECYDOWANIE MAŁO NIAM, ale czego ja od was wymagam. przecież nie będzie specjalnie dla mnie za każdym razem jakieś gej porno, mam rację? :D
  to jest zaglibiste po prostu. *o* mi najbardziej spodobała się scena z Destiny i Zaynem. aaah. ;3

  OdpowiedzUsuń
 49. super <3
  http://thatonethingg.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 50. Zayn i Destiny *-* kajdanki, Malik, serio? Różowe? :D
  i Rarry znowu razem, ale ja już dawno wiedziałam, że tak będzie :D
  i było mało mojego Niam'a ;c więcej, ja chcę więcej! *_____* przecież wiecie jak ja to kocham! <3
  widzę, że jest już ponad 45 kom. więc poproszę kolejny rozdział, kochane! xd <3
  pozdrawiam, @iHugHoran xx

  OdpowiedzUsuń
 51. Zayn i Destiny *-* kajdanki, Malik, serio? Różowe? :D
  i Rarry znowu razem, ale ja już dawno wiedziałam, że tak będzie :D
  i było mało mojego Niam'a ;c więcej, ja chcę więcej! *_____* przecież wiecie jak ja to kocham! <3
  widzę, że jest już ponad 45 kom. więc poproszę kolejny rozdział, kochane! xd <3
  pozdrawiam, @iHugHoran xx

  OdpowiedzUsuń
 52. Już 40 . 5 komentarzy w tą czy w inną satrone nie robi różnicy . : P . Dodajcie już . Proszę . ♥

  OdpowiedzUsuń
 53. Super Rozdziaaaal .. ! : D Bardzo mi sie podoba .. : D
  Oby tak dalej !! :)

  OdpowiedzUsuń
 54. kiedy następny rozdział?
  Dajcie szybko.
  Niecierpliwię się.
  A poza tym rozdział super.

  OdpowiedzUsuń
 55. Maatko , czekam na kolejny rozdział.! Kiedy będzie.? ♥ Kocham ten blog . ♥ ;d

  OdpowiedzUsuń
 56. Kiedy będzie nn rozdział.? ♥ Kocham ten blog . ♥ ;d

  OdpowiedzUsuń
 57. swietny. ;)
  kiedy nn? ;> <3

  zapraszam do mnie
  http://moomeents.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 58. Wchodzę tu codziennie i od 15 dni nie ma nowej notki. rozumiem brak weny itp, ale jednak byłoby milo gdybyście odpisały chociaż w komentarzu, że np nie macie pomysłów, to da się zrozumieć, a tak to trochę olewacie czytelników. mało przyjemne z waszej strony. teraz pewnie będzie pełno hejtów, ale zwróćcie uwagę, że nikogo nie obraziłam , tylko wyraziłam swoje zdanie- do tego mam prawo. chciałabym wiedzieć czy ten blog dalej istnieje czy nie mam go po co odwiedzać. a co do roboty dziewczyn to jestem bezwarunkowo zakochana w tym co robią. / amilk

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zgadzam się z tobą ;)

   Usuń
  2. Tak działa, przepraszamy, że tak długo, ale mamy ostatnio dużo swoich problemów i jeszcze poprawiamy w szkole oceny, bo chcemy mieć dobre świadectwa, ale spokojnie już jesteśmy w trakcie pisania rozdziału i myślę, że w weekend lub na dniach coś dodamy. Przepraszamy jeszcze raz i to nie tak, ze olewamy, cały czas mamy wyrzuty sumienia, że tak długo nic nie dodajemy..

   Usuń
 59. Właśnie o to mi chodziło - jakąkolwiek reakcje . Wyrzutu sumienia są zupełnie nie potrzebne, bo większość z nas jest uczennicami/uczniami (a jak nie jest to była) i wie co to znaczy miesiąc do końca roku szkolnego ;). Nawet jakbyście napisały, że dodacie coś w połowie czerwca to poczekałabym, ale to trzeba napisać. My czujemy się o wiele lepiej wiedząc na czym stoimy, a Wy wtedy nie musicie mieć wyrzutów sumienia. :D / amilk

  OdpowiedzUsuń