czwartek, 24 maja 2012

Rozdział 22 : Co jeśli zrobiłem z siebie idiotę?

- Szczerze mówiąc Lou, domyślałam się już wcześniej. – powiedziała Rose.
- Jak to? - zdziwiłem się, przecież nigdy nikt o tym nie wspominał.
- Spójrz, tylko ja z całej rodziny mam brązowe oczy, a jak pamiętam z biologii geny dziedziczy się po rodzicach, ewentualnie dziadkach, a oni też mają niebieskie. Ale spokojnie, zawsze będziemy rodzeństwem. - uśmiechnęła się, po czym przytuliłem ją mocno do siebie, chciałem, żeby wiedziała, że nic się nie zmienia.
- Wiesz, że Cię kocham? - przytuliłem ją mocniej.
- No oczywiście, że tak.
Byłem szczęśliwy, ale i przygnębiony. W końcu mówienie komuś, że jest adoptowany, wcale nie jest przyjemne. Na szczęście Rose się nie załamała. Teraz już chyba wszystko będzie dobrze. Przynajmniej mam taką nadzieję. Siedzieliśmy tak z pół godziny rozmawiając o tym i o innych mniej ważnych sprawach, oczywiście wypytałem się jak to było pomiędzy nią i Harrym, a ona opowiedziała mi wszystko ze szczegółami, szczerze mówiąc to nie wiedziałem, że z Hazzy taki romantyk. Następnie poprosiłem ją, aby pomogła mi wybrać pierścionek dla Eleanor. Rose potrafiła trafić w jej gust, więc szybko się ubraliśmy i razem wyszliśmy z mieszkania. Nie brałem kluczyków od samochodu, chciałem pójść na spacer z siostrą jak za dawnych czasów. W sklepie pokazano nam milion różnych pierścionków, jedne ładniejsze, drugie niekoniecznie. Nigdy nie przypuszczałem, że w jednym sklepie można siedzieć ponad 1,5 godziny. W końcu Rose wybrała. Nie był to, z pozoru jakiś kosztowny pierścionek, był złoty, miał malutki srebrny brylancik, w zasadzie nic specjalnego. Jednak moja inteligentna siostra wpadła na genialny pomysł. W środku kazała wyrzeźbić napis „Eleanor&Lou”. Szczerze mówiąc, pomysł bardzo mi się spodobał i szybko się na niego zgodziłem. Zgodnie z planem jutro mam go odebrać. Później poszliśmy jeszcze na pizzę, ponieważ zgłodnieliśmy i rozmawiając oraz śmiejąc się, wróciliśmy do domu. Tam poszedłem się wykąpać i położyłem się spać. 
**
- Looui, wstaaaaaawaj. – ktoś szepnął mi do ucha.
Powoli otworzyłem jedno oko. Szczerze mówiąc spodziewałem się Eleanor… Tylko ona mnie tak budziła. Niestety, moje przypuszczenia były błędne, a na łóżku siedział Harry z piórkiem, którym głaskał mnie po szyi. Po całym ciele przechodziły mi ciarki, było to całkiem miłe uczucie.
- Która godzina? – zapytałem podnosząc się.
- 10, zaraz będzie tutaj Twoja mama, Rose już na nią czeka.- poinformował mnie, a ja jak oparzony wybiegłem z łóżka podążając w kierunku łazienki.
Szybko się ogoliłem, umyłem zęby, poprawiłem włosy. Z szafy wyjąłem czerwone spodnie i białą bluzkę w niebieskie paski, w tym zdecydowanie czułem się najlepiej. Zszedłem na dół, gdzie czekało na mnie śniadanie przyrządzone przez, wydaje mi się, moją siostrę. Niall siedział już przy stole i jadł z zamiłowaniem jajecznicę. W zasadzie to wiecznie widzę go z jedzeniem, dlatego ten widok wcale mnie nie zdziwił. Przywitałem się ze wszystkimi i usiadłem obok blondyna. Akurat, kiedy skończyłem jeść przyjechała mama. Otworzyłem jej drzwi i pomogłem wnieść do środka jedzenie, zawsze jak przyjeżdżała to, to robiła. Uważała, że nic nie jemy i dlatego jesteśmy tacy chudzi. Nie trudno zgadnąć kto jako pierwszy rzucił się na bigos. Mama przywitała się z resztą domowników i wspólnie z nią i Rose wyszliśmy z mieszkania. Postanowiliśmy spędzić dzień samotnie, był on przeznaczony bowiem tylko dla naszej trójki. Tego dnia byliśmy wszędzie i na placu zabaw, i w wesołym miasteczku, na lodach, w muzeum, na tenisie, nawet udało mi się je namówić na grę w piłkę nożną, z czego byłem bardzo zadowolony. Dzień minął nam bardzo szybko i ani się nie obejrzeliśmy, a już było ciemno. Niechętnie wróciliśmy do domu. Mama wbrew pozorom trzymała się bardzo dobrze. Myślę, że pogodziła się z całą tą sytuacją. Chciała wracać do domu, ale nie pozwoliliśmy jej na to. Wracanie do domu po nocach wcale nie było rozsądne. Miejsca w domu nie brakowało, w końcu był on ogromny, a pokoi gościnnych mamy sporo, a żeby nie zrobiło jej się smutno, postanowiliśmy wszyscy razem, to znaczy ja, Rose, Harry, Destiny, Zayn, Niall oraz Liam spać w jednym pokoju, wcześniej oglądaliśmy filmy, przy których się śmieliśmy. W końcu zmęczeni opadliśmy na złączone cztery łóżka.
**
Jako, że wstałem pierwszy, postanowiłem zrobić wszystkim śniadanie, wiedziałem, że po nim mama zaraz wróci do domu, a ja… Ja musiałem pójść po pierścionek i zrobić to, co powinienem. Przygotowałem umówione śniadanie, a zaraz na dole pojawili się moi przyjaciele, siostra i mama. Wszyscy zajęli miejsca przy stole i zaczęli zajadać się tym, co stało na blacie. Następnie jak przypuszczałem, mama pożegnała się i wróciła do domu.
Teraz nadszedł mój czas. Poszedłem do łazienki, wziąć prysznic, po czym ubrałem się w jeansy, białą koszulę i czerwone szelki. Wypryskałem perfumami, przy okazji do pokoju wparowała banda wariatów, z którymi mieszkałem, życząc mi szczęścia i powodzenia. Podziękowałem im, wziąłem kluczyki i pojechałem do sklepu odebrać pierścionek. Oczywiście, przywitało mnie mnóstwo reporterów, na co tylko przewróciłem oczami. Po drodze kupiłem jeszcze czerwone wino i róże. Tak przygotowany, ruszyłem do domu Eleanor. Nerwy dawały o sobie znać, ręce powoli zaczynały mi się trząść, a brzuch nie chciał przestać boleć. W końcu dojechałem.
- Wdech, wydech Lou. Będzie dobrze. – powiedziałem sam do siebie, chwytając butelkę i kwiaty.
Pierścionek znajdował się w mojej kieszeni, niepewnym krokiem, zacząłem zbliżać się ku drzwiom. Nacisnąłem na dzwonek, pierwszy raz czułem taki stres. Otworzyła mi mama Eleanor, która wpuściła mnie do środka i poinformowała, że dziewczyna jest na górze, w swoim pokoju. Udałem się tam, a kiedy znajdowałem się przed drzwiami, głośno przełknąłem ślinę. Spokojnie stary – powtarzałem sobie w myślach. Nacisnąłem na klamkę i otworzyłem drzwi. Eleanor leżała na łóżku, na kolanach trzymając laptopa, kiedy mnie zobaczyła, szybko go odstawiła i usiadła. Zacząłem oddychać bardzo nerwowo. Bałem się jej reakcji. Nogi odmówiły mi przez moment posłuszeństwa i nic nie mogłem zrobić. W końcu nawrzeszczałem na siebie w myślach i podszedłem do łóżka. Butelkę położyłem na podłodze, a sam ukląkłem na niej. Wyjąłem z ręki granatowe pudełeczko i otworzyłem je.
- Eleanor Calder, zostaniesz moją żoną? – wydusiłem z siebie.
Brązowooka patrzała na mnie z niedowierzaniem. Zaskoczyłem ją, to pewne. Bałem się tylko, że odpowie nie… Co jeśli Rose się myliła? Teraz zwątpiłem już we wszystko. Patrzeliśmy tak sobie w oczy przez dłuższą chwilę. Eleanor nic się nie odzywała, więc postanowiłem przerwać tą ciszę..
- Elka, powiedz coś.. – powiedziałem szeptem.
Ta jednak nie zwróciła na te słowa kompletnie uwagi. Moje serce zaczęło dudnić jak szalone, a co jeśli zrobiłem z siebie idiotę?! Klęczałem tam jak jakiś debil, a ona dalej milczała. Cóż.. Rose się pomyliła. Spuściłem głowę i zamknąłem pudełko. Wstałem, wydusiłem marne przepraszam i udałem się w kierunku drzwi. Nacisnąłem na klamkę i otworzyłem drzwi.
- Louis czekaj! – krzyknęła, na co momentalnie się odwróciłem.
Eleanor podbiegła do mnie i ujęła w swoje dłonie moją głowę.
- Kocham Cię wariacie. – wyszeptała i szybko wbiła wargi w moje.
Lewą nogą kopnąłem drzwi, aby je zamknąć. Położyłem dłonie na pośladkach Eleanor i cofnąłem ją na łóżko, zwalając z niego wszystko i kładąc ją na nim. Temu wszystkiemu towarzyszyły pocałunki.
- Nieźle mnie nastraszyłaś. – powiedziałem, kiedy usiedliśmy na łóżku.
Ta tylko uśmiechnęła się i pocałowała moje usta. Ja natomiast wyjąłem z ręki pudełko, które otworzyłem i wyjąłem z niego pierścionek, delikatnie wsuwając go na palec tak, teraz już mojej narzeczonej.

**  Z perspektywy Rose **
Tydzień później.
 Zbliżała się godzina rozprawy, więc ubrałam ciemne spodnie i białą bluzkę. Domownicy chcieli, żebym ubrała sukienkę, ale teraz po prostu bałam się ją założyć. Każdy by mi się przyglądał... Nie chciałam tego..  Zdecydowałam się, więc na spodnie i pojechaliśmy. Wszyscy przy mnie byli. Kiedy weszliśmy na salę od razu w oczach stanęły mi łzy. Zobaczyłam tych bydlaków. Całe tamto zajście przemknęło mi przed oczami. Gdyby nie to, że Louis mnie trzymał, pewnie bym upadła. Usiadłam w ławce i czekałem na sędziego. Byłam trochę przerażona, ale całe szczęście rozprawa minęła szybko. Chociaż kiedy musiałam składać zeznania, to po prostu było strasznie. Dłużyło się i dłużyło, a ponadto czułam na sobie wzrok tych mężczyzn. Byli bezczelni, cały czas coś dopowiadali. Chcieli, żebym zmiękła i wszystko wycofała, ale nie tym razem… Po długich naradach sędzia skazał czwórkę jak mniemam kolegów na  2 lata więzienia.. Czy to mało? Nie ukrywam, dla mnie to nic. Moim zdaniem należało im się więcej, ale cóż… Takie prawo.
Wróciliśmy do domu. Poszłam do pokoju. Kiedy byłam już w dresach i koszulce ktoś zapukał do drzwi.
- Proszę! – krzyknęłam.
- I jak się ma moja dzielna Rose? - zapytał Harry.
- Teraz jest już dobrze. Zamknęli ich, więc chyba mogę się cieszyć...
- Tak, ale i tak zasłużyli na gorszą karę niż 2 lata więzienia. - przytulił mnie Hazza.
- Tak, na pewno. – przytaknęłam.
Nastała chwila ciszy. Staliśmy tak wtuleni w siebie, po czym odezwałam się:
- Dziękuję.
- Nie masz za co mi dziękować kochanie. - uśmiechnął się.
- Cały czas przy mnie byłeś. Dziękuję.
- Taka moja rola. – powiedział i pocałował mnie w głowę, uwielbiałam kiedy to robił, wtedy czułam się bezpieczna...
- Jestem szczęśliwa. - teraz to ja pocałowałam jego z tym, że w usta.

** Z perspektywy Nialla **
Siedzieliśmy właśnie w pokoju, w którym na co dzień odbywały się programy rozrywkowe, czekaliśmy z chłopakami na Jerrego, który miał przeprowadzić z nami wywiad. Ja i Liam, postanowiliśmy w końcu się ujawnić, mamy dosyć udawania, że nic nas nie łączy. Kocham go i chcę okazywać swoje uczucia publicznie. Najbardziej baliśmy się tego, jak zareagują nasi fani, jedni na pewno się odwrócą, drudzy może niekoniecznie. Mimo wszystko jednak chcemy powiedzieć prawdę.
Z minuty na minutę bałem się coraz bardziej. Nie wiedziałem od czego mam zacząć, ani jak, ale chciałem mieć już to za sobą. W końcu po pół godziny czekania, zjawił się wysoki brunet. Przywitaliśmy się z nim, a program zaczął być nadawany. Siedzieliśmy z Liamem blisko siebie obydwoje tak samo zestresowani. Tylko chłopacy w tym momencie odpowiadali na pytania. Kiedy wydajcie nową płytę? Jakie macie plany na trasę? Kompletnie nie o tym chciałem rozmawiać.
- Niall i Liam, chłopcy coś nie tak? - zapytał prowadzący.
- Nie... W zasadzie to wszystko jest okej. - odpowiedział Liam po dłuższej przerwie.
- Tak w zasadzie, to chcielibyśmy coś powiedzieć. - szybko wszedłem mu w zdanie.
- Tak Niall? - odezwał się Jerry.
Spojrzałem na mojego chłopaka, wydawał się być przestraszony, ale jego oczy mówiły, abym to zrobił. Wziąłem głęboki łyk powietrza po czym odezwałem się:
- Chodzi o to, że ja i Liam. - tutaj ponownie na niego spojrzałem, tym razem uśmiechając się. - Od pewnego czasu jesteśmy razem i chcieliśmy to dzisiaj wszystkim powiedzieć. - całe powietrze zeszło z moich płuc, a Liam chwycił moją dłoń.
Reakcja Jerrego, jak i wszystkich w studio nie zaskoczyła nas, wiedzieliśmy, że będą to właśnie takie miny zdziwienia. Nie przewidzieliśmy tylko tego co zrobi jedna z fanek siedzących na widowni...
_________________________________
Na początek - PRZEPRASZAMY . Wiemy, dostaniemy opieprz w komentarzach za to, że tak długo nic nie dodawałyśmy, ale mamy maj, został tylko miesiąc do wystawienia ocen i końca roku szkolnego, a chcemy mieć dobre świadectwa, no i się uczymy i poprawiamy ;|.
A jeśli chodzi o rozdział, to myślę, że nie wyszedł najgorszy, chociaż przy tak ładnej pogodzie się pisze szczerze mówiąc ciężko, przynajmniej mi. Następny powinien się ukazać za kilka dni, mam nadzieję, że nie będzie to zbyt długa przerwa. No i jeszcze jedno, jeśli chodzi o zakończenie, smutne czy szczęśliwe ? :).

43 komentarze:

 1. Yayy! ;*
  Nowy! ;*
  Jak ja uwielbiam tego bloga!
  Macie talent dziewczynkii :*!
  Cieszę się ,że tak Rose to przyjęła ;)
  zajebiście , zajebiście;*
  Jeśli możecie to zapraszam na swojego bloga : i-shouldhavekissedyou.blogspot.com/
  ;*

  OdpowiedzUsuń
 2. Musi być szczęśliwy koniec! Dzięki za rozdział ;* Super jak zawsze ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. No nareszcie new *_* Zajebiście ! Szczęśliwie neich bd ! ;p

  OdpowiedzUsuń
 4. Szczęśliwy!
  Koniec
  Kropka
  .
  :)
  one-direction-fun-love.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 5. Ja się pytam, jaka reakcja fanki?! o.O Zaskoczyłaś mnie tym, poważnie. xD Kurde, chcę już nowy, no bo pierdolca dostanę, jak nie dowiem się, co ta fanka odpierdzieliła. :C

  OdpowiedzUsuń
 6. Jaka będzie ta reakcja fanki no?
  Nie trzymaj mnie tak w niepewności!
  Rozdział jak zwykle genialny.
  Eleonor narzeczoną Lou;]
  Zakończenie ma być oczywiście szczęśliwe!
  Nie nawiedzę smutnych bo wtedy chce mi się płakać, bo zazwyczaj jeden z gł. bohaterów umiera albo ktoś od kogoś odchodzi....
  Także dodawaj szybko tego nexta;]
  http://together-forever-in-love-for-you.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 7. Co was do kurwy nędzy wzięło na takie zakończenie ?! Po jakiego...
  Dobra, sama lubię tak kończyć ^^
  Ale to nie zmienia faktu, że macie wpierdol !

  Zapraszam serdecznie na Gemini : http://gemini-blizniaki.blogpost.com

  OdpowiedzUsuń
 8. aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa, żadne słowa nie wyrażą tego, co odczuwałam, czytając to wszystko. prawie wcieliłam się w Lou, po prostu czułam jego stres i te inne bajery. OMFG, ten rozdział wyszedł Wam najlepiej, aaaaaj. *^*
  kurde, no. jestem z dumna, że znam Was osobiście, noo. szok, szok. a zakończenie? oczywiście, że szczęśliwe, a stanie się szczęśliwsze, kiedy ta fanka okaże się... Marcela, Ty już znasz moje zdanie. :D <3

  OdpowiedzUsuń
 9. nie noo.. boskie *_* ciekawe co zrobi ta fanka XD czekam na ciąg dalszy ;) xx

  OdpowiedzUsuń
 10. Jezu, jakie emocje. oczywiście, że ma być szczęśliwe zakończenie!
  ~aza.

  OdpowiedzUsuń
 11. szczęśliwe!!

  OdpowiedzUsuń
 12. no w końcu coś napisałyście!! ma być szczęśliwe!!

  OdpowiedzUsuń
 13. wooooow ! jacie, czekam na kolejny .

  OdpowiedzUsuń
 14. UWIEEEELBIAM, naprawdę jestem pełna podziwu tego opowiadania . ;D @Dosiek_

  OdpowiedzUsuń
 15. 'nie trudno zgadnąć kto pierwszy rzucił się na bigos' - śmiałam się z tego jak głupia :D
  będę 'dobrym dzieckiem', więc wybaczam Wam, że rozdział po długiej przerwie :)
  jaram się Rarry *-* oficjalnie jestem największą fanką! :D *fangirling*
  a NIAAAM! *_____* omnomnomomnom.
  teraz pytanie, co zrobiła ta fanka? rzuciła się na nich z gratulacjami? zemdlała? zaczęła płakać? tyle wersji w mojej głowie :o
  so.. I hope that next chapter will be faster :D
  rozumiem szkoła, oceny... ale został tylko miesiąc ( i kilka dni :D ) do WAAAKAAACJI xd lubię to! ;3

  pozdrawiam Was kochane i czekam na kolejny! :)
  największa fanka Rarry ;3 - @iHugHoran xx

  OdpowiedzUsuń
 16. właśnie! WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO DLA LOU I ELKI! :D SZCZĘŚCIA NA NOWEJ DRODZE ŻYCIA, MAŁYCH LOUIS'ÓW, PLANTACJI MARCHEWEK I CZEGO TAM JESZCZE CHCECIE XD

  chociaż ciągle wierzę, że Eleanor to przykrywka dla Larry'ego *-*

  @iHugHoran xx

  OdpowiedzUsuń
 17. No w końcu kolejny rozdział, który jest zajebisty <3.
  No a zakończenie oczywiście ma być SZCZĘŚLIWE ;D

  OdpowiedzUsuń
 18. Ja się pytam, jaka reakcja fanki?! o.O Zaskoczyłaś mnie tym. Opłacało się czekać. Super nie ma co :D Jest tak szczęśliwie ;D To fajnie. Czekam na nn. Mam nadziej, że będzie szybko dodany.

  http://i-give-you-my-love.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 19. Szczęśliwe ;) Lubie happy endy ;))

  OdpowiedzUsuń
 20. Szczęśliwe.. EJ , ale kurde musiałyście przestać pisać akurat w takim momencie.? :( Chcę już wiedzieć co będzie dalej.. Piszcie szybko nowy. Życzę dobrych świadectw. ;)

  OdpowiedzUsuń
 21. SZCZĘŚLIWE oczywiscie :DD

  OdpowiedzUsuń
 22. Swietneee! ♥ Czekam na następny! Proszę dodajcie go jak najszybciej! :)
  Julia.^^

  OdpowiedzUsuń
 23. Kurde, ja chcę już następny no ;D

  OdpowiedzUsuń
 24. Szczęśliwe. ; )

  + co zrobiła ta fanka? :P

  + następny, następny.! :)

  OdpowiedzUsuń
 25. Łuhuhuhu ! :D Oczywiście, że ma być szczęśliwe :d + Jestem strasznie ciekawa co zrobiła ta fanka. :)

  OdpowiedzUsuń
 26. no pewnie że szczęśliwee!
  Ciekawe co ta fanka zrobiła? xd

  OdpowiedzUsuń
 27. wrr, jestem ciekawa co zrobiła ta fanka . ; - D
  oj tam, oj tam. Właśnie to dobrze, im dłużej się czekało tym uważniej się czytało . : D
  czekam na kolejne . :D

  OdpowiedzUsuń
 28. Jestem bardzo ciekawa jak zareaguje ta fanka na związek Nialla i Liama ??? Kocham Harrego i Rose !!!

  OdpowiedzUsuń
 29. Mam nadzieję, że będzie szczęśliwe zakończenie...no bo jak inaczej? :D
  I jeszcze te oświadczyny...już się bałam, że go odrzuci, ale na całe szczęście są razem ^.^
  Uwielbiam ten rozdział, w dodatku 22 to moja szczęśliwa liczba, więc już w ogóle xd
  Czekam na nowy :D

  OdpowiedzUsuń
 30. Cholera jasna,jak to możliwe,że wszystkie rozdziały przeczytałam w godzinę? >.<
  Ok,macie dawać nowy,bo jak nie to pozabijam.Ehh,jeszcze tylko...11 takich blogów z opowiadaniami z 1D :D Pójdzie szybko xd. ^ ^ ;3.
  Wgl.to ja dopiero co wpadłam w wir tego wszystkiego,za niedługo chyba sama założę bloga. Poza tym ostatnio podłapałam wenę,więc może coś wykrzesam ^ ^


  Sayaka. :3

  OdpowiedzUsuń
 31. Hejoo. ;>
  Świetne. Genialne . SUPER!
  Zapraszam na mojego bloga : http://mylifereally1d.blogspot.com/
  Prolog i rozdział 1 za nami :D

  OdpowiedzUsuń
 32. ale nudy ! piszcie !

  OdpowiedzUsuń
 33. beznadzieja, nic nie piszą, a miał już być!

  OdpowiedzUsuń
 34. zgadzam się! nudy, miał być już 23!

  OdpowiedzUsuń
 35. co za .. aż nie bd kończyć! nie czytam tego już!

  OdpowiedzUsuń
 36. jejku ! a tak fajnie się zaczęło, a teraz nic. o lol, piszcie coś.

  OdpowiedzUsuń
 37. JEJKU. Przepraszam, za to, że jest czerwiec i mam do poprawienia kurwa 4 oceny. Macie problem to nie czytajcie. Mówiłam, że POWINIEN się pojawić, a że musiałam się teraz wziąć koniecznie do nauki to się nie pojawił, proste. Mam nadzieję, że nie będziecie mi więcej pisali takich komentarzy jak te powyżej, bo mnie huj trafia na miejscu jak to czytam..
  A teraz już spokojniej, MOŻE uda mi się coś napisać w środę lub piątek, bo resztę tygodnia mam zawaloną. Jeśli nie w te dwa dni, to w niedzielę, na 100% dodam rozdział 23. Proszę, uzbrójcie się w cierpliwość.

  OdpowiedzUsuń
 38. Nie denerwuj się ,osoby , które czytają tego bloga częściej wiedzą , że poprawiasz oceny i nie masz czasu, wiec czekają . delikwent, który pisał : "ale nudy ! piszcie !" , "beznadzieja, nic nie piszą, a miał już być!" , "zgadzam się! nudy, miał być już 23!" , "co za .. aż nie bd kończyć! nie czytam tego już!" to jedna i ta sama osoba , widać , że jest ograniczona skoro pisze sama ze sobą ... można to wywnioskować , bo komentarze są dodawane zaraz po sobie... no cóż są ludzie i taborety .
  Ja czekam z niecierpliwością jednakżże wybaczam wam, że tak długo nie ma , bo wiem , że koniec roku , każdy chce dobre świadectwo . / amik

  OdpowiedzUsuń
 39. Szczęśliwe zakończenie. + Nic się nie dzieje, wiem jak to jest bo sama jestem przywalona nauką, więc takimi durnymi komentarzami się nie przejmujcie bo wiem że robicie wszystko aby był kolejny.

  OdpowiedzUsuń
 40. Fajne jak zawsze:)
  Wstąpcie czasem do mnie:
  http://mylifemychoiceanddecision.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 41. Ja poproszę o szczęśliwe zakończenie ;) Fajny patent z napisem na pierścionku, dzięki temu stał się taki osobisty ^^ I Hazza jaki troskliwy, podoba mi się ta cecha :) Ładna akcja Liama i Nialla, chcę wiedzieć, co się stało z tą fanką z widowni, bardzo mnie to zaciekawiło xD Czekam na następny.

  Nie denerwuj się tymi negatywnymi komentarzami, po prostu ignoruj, oni nie rozumieją jak to jest się wyciągać na lepsze stopnie, bo przecież taborety nie muszą ;)

  W wolnej chwili zapraszam do mnie, miło by mi było gdybyś wyraziła swoją opinię na temat mojej pisaniny :) http://skip-the-sky.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 42. ahaha , jak można tak mówić o Ich blogu ? dobrze powiedziane : "są ludzie i taborety" . ahahhaha . ej Marcela i Paulina macie chociaż więcej komentarzy . ;d

  OdpowiedzUsuń