niedziela, 8 kwietnia 2012

Rozdział 16 : To bolało.


Rano obudziłam się w swoim pokoju. Kochany braciszek – pomyślałam. Ogarnęłam się w łazience i kiedy już schodziłam ze schodów, w tym samym czasie Harry wbiegał na górę. Spojrzał na mnie, lecz ja uniknęłam jego wzroku. Nie chciałam patrzeć mu w oczy. Nie miałam odwagi? Nie wiem.. W każdym razie czegoś się obawiałam…
Po całym domu rozchodziły się piękne zapachy. Domyśliłam się, że Louis i Niall przygotowują śniadanie. Na stole wszystko było już gotowe, a przy nim siedziała Destiny z Zaynem, oczywiście.. Moje gołąbki przytulali się do siebie. Wyglądali naprawdę słodko. Usiadłam jak najdalej krzesła Harrego i zajadałam się przysmakami, które przygotowali chłopacy.
- Smacznego Rose. – powiedział Hazza, kiedy wszedł do kuchni.
- Emm… Dzięki? – zdziwiło mnie to.
Myślałam, że po wczoraj nie będzie się do mnie odzywał, ale okej.. Po śniadaniu wszyscy krzątali się po pomieszczeniu. Harry za każdym razem, kiedy przechodził obok mnie, starał się dotknąć mojej dłoni. A ja za każdym razem, kiedy to robił, odsuwałam się. Kiedy wychodziłam z salonu natknęłam się na Destiny, korzystając z okazji, że dawno nigdzie nie wychodziłyśmy razem, złapałam ją za rękę i stanęłyśmy w korytarzu.
- Słuchaj. Może pójdziemy gdzieś na jakiś spacer, albo zakupy? Chciałabym pogadać… - zaproponowałam.
- Ja bardzo chętnie.. Tylko Rose innym razem, okej? Bo wiesz z Zaynem mamy rocznicę, taką malutką  i chcieliśmy spędzić ten wieczór razem.. Przepraszam. – tłumaczyła się.
- No dobrze. Rozumiem. – uśmiechnęłam się.
- Ale nie gniewasz się?
- No jasne, że nie głuptasie ! – wtedy Zayn zaszedł ją od tyłu i pocałował w policzek.
- Co to za tajne rozmowy? – zaśmiał się.
- Idźcie się sobą nacieszyć, a nie. – pchnęłam ich w kierunku schodów.
- Dziękuję. – powiedziała Destiny i razem z Zaynem powędrowali do swojego pokoju.
Postanowiłam pójść na ten spacer sama, ale to wieczorem. Teraz chciałam ogarnąć swoją szafę, ponieważ był w niej niezły syf.  Poszłam do swojego pokoju i z niechęcią spojrzałam na moją garderobę. Zajmie mi to z dobre dwie godziny. – pomyślałam sobie. No, ale nie ważne, wzięłam się za porządki… Po dwóch godzinach, to ja miałam dopiero poukładane połowę moich ciuchów. Postanowiłam, że zejdę na dół i zrobię sobie herbatę. Tak też zrobiłam, szybko ją zaparzyłam i wróciłam do siebie. Zaskoczyło mnie co tam zastałam. Na moim łóżku siedział Harry. Po moim ciele przeszły ciarki.
- Co tutaj robisz? – zapytałam go.
- Chciałem pogadać.. – odpowiedział mi.
- Słucham. – powiedziałam i postawiłam kubek na szafce nocnej, a sama skierowałam się w stronę moich ciuchów.
- Rose.. Ja wiem, że zrobiłem źle, ale proszę Cię. Daj mi drugą szansę… Zmieniłem się. Naprawdę mi na Tobie zależy.
Przez moment oderwałam się od składania bluzki i spojrzałam na niego.
- Na zaufanie się pracuje, nie dostaje się go w prezencie, szczególnie jeżeli już raz ktoś je zawiódł.. – nastąpiła chwila ciszy. – Lepiej będzie jak już sobie pójdziesz..
Chłopak ze smutną miną wstał i wyszedł z mojego pokoju, a ja położyłam się na łóżko. Było mi ciężko, od tak dawna z nim nie rozmawiałam, a teraz jeszcze posłałam go do diabła… Miałam już rzucić to wszystko i rozpłakać się, ale Lou zawołał mnie na obiad. Posłusznie zeszłam na dół i udawałam, że nic się nie dzieje. Po posiłku, chłopacy zaproponowali, abyśmy pograli na xboxie. Zgodziłam się, chciałam się w końcu szczerze uśmiechnąć. Wypadło akurat tak, że ja i Harry byliśmy w jednej drużynie, ale nie przeszkadzało mi to. Starałam się być miła i nawet razem się śmialiśmy i rozmawialiśmy. Później nadszedł wieczór i zgodnie ze swoim postanowieniem, założyłam trampki, nałożyłam kurtkę i krzyknęłam, że wychodzę. Nałożyłam tylko słuchawki na uszy i powędrowałam w stronę parku.
*** Z perspektywy Destiny ***
Weszliśmy do naszego pokoju, gdzie miała czekać na mnie niespodzianka. Tak, jak Zayn sobie coś postanowi to tak ma być. Wcześniej zawiązał mi oczy chustą, której chciałam się szybko pozbyć.
- Gotowa? – zapytał.
- No jasne, zdejmuj to. – rozkazałam mu, zniecierpliwiona.
Chłopak powoli odwiązał czerwoną chustę, a moim oczom ukazał się najpiękniejszy widok, jaki kiedykolwiek widziałam… Wszędzie było pełno świeczek, płatków róż.. To było takie perfekcyjne.. Musnęłam jego usta.
- Jesteś Kochany. – szepnęłam, dalej wpatrując się w przepięknie przystrojony pokój.
Zayn natomiast przygwoździł mnie do drzwi i połączył nasze usta. Całował mnie na początku delikatnie. Następnie jego pocałunek zaczynał zmieniać się w coś natarczywego. Jego dłoń powędrowała pod moją bluzkę. Poczułam jego zimny dotyk na mojej skórze. Był niczym lek. Potrzebowałam jego. Pragnęłam. Pożądałam. Postanowiłam objąć władzę nad tym zdarzeniem i popchnęłam go tak, że wylądował na łóżku. Nie, nie sądziłam, że to może za wcześnie. Czułam, że znam go już długo. Nic nie zmieni mojego postanowienia. Podeszłam i usiadłam na nim. Patrzył mi głęboko w oczy.
- Nie dam się tak łatwo… - powiedział i zrzucił mnie z siebie i położył na mnie.
Znowu zaczął mnie całować. Teraz już z nutką pożądania. Musnął ustami mój dołek pod uchem, zszedł niżej. Jego wargi dotykały mojej szyi. Wplątałam dłonie w jego włosy. Wydałam z siebie cichy jęk. Dobrałam się do jego koszuli i szybkimi, zwinnymi ruchami zaczęłam odpinać guziki. Ujrzałam jego nagi tors. Byłam pod wielkim wrażeniem. Dotknęłam jego klatki piersiowej by poczuć bicie jego serca.
- Jesteś pewna?
Skinęłam głową. Zaczął powoli ściągać ze mnie bluzkę. Ja pozbyłam się jego spodni, a on nie pozostawał dłużny i ściągnął moje. Zostaliśmy w samej bieliźnie. Znowu mnie pocałował. Nasze języki tańczyły. Idealnie współgrały ze sobą. Wymieniliśmy się śliną. Łaskotał moje podniebienie, wewnętrzną część policzka… Nigdy nie byłam czegoś bardziej pewna, niż dzisiaj. Pomogłam mu odpiąć mój stanik. Polizał mnie od brody do piersi. Jak on to robił?! Czyżby był w tym doświadczony? Cóż.. nie dziwię się. Zaraz potem oboje byliśmy nadzy. Spojrzał na mnie z pytającym wyrazem twarzy. Łagodnie uśmiechnęłam się. Ufałam mu. Miałam pewność, że nic mi nie zrobi. A ból… Pierwszy raz zawsze boli. Powoli, delikatnie zaczął we mnie wchodzić. Poczułam przerażający i przeszywający moje ciało ból. Syknęłam tylko cicho, bo zaraz, dzięki jego płynnym ruchom, wszystko ustępowało to uldze i pięknemu uczuciu. Moje jęki były z chwili na chwilę coraz głośniejsze. Poruszał się we mnie pewniej i sam też jęczał. Oboje byliśmy zadowoleni. Wiedziałam, że za chwilę dojdę. Jeszcze kilka ruchów i.. Opadł na mnie. Byliśmy zmęczeni, a Zayn sapał ciężko, jego oddech muskał moją szyję..
*** Z perspektywy Nialla ***
- Dziwnie to zabrzmi, ale .. – urwałem, by móc jakoś sensownie skleić słowa.
Usiadłem po turecku na swoim łóżku. W pokoju wisiały jedynie jakieś marne plakaty, które kupiłem, każdy na pamiątkę z miasta, gdzie mieliśmy koncert. Justin Bieber, The Gazette, Lifehouse, Fall out boy, Birdy, Paramore, znalazłby się też Tokio Hotel. Po prostu brałem pierwszy lepszy. Pod oknem znajdowała się moja gitara, a całe pomieszczenie miało stonowane ciemne kolory.
– Pociągasz mnie. – Wyznałem.
- Co proszę ? – Liam stał przede mną, spojrzał mi w oczy, miał oparte ręce o biodra.
Siliłem się na odwagę by to powtórzyć, ale bez skutku. Moje usta nie miały najmniejszego zamiaru mówić czegoś więcej, chciały jedynie skosztować jego pełnych warg. Matko, ale ja mam wizje. Gapiłem się jak głupi na niego. W pewnym momencie chłopak pochylił się nade mną, nasze twarze dzieliło zaledwie dziesięć centymetrów. Wolałbym, żeby to była bliższa odległość. Idioto, garnij.. – nim zdążyłem skończyć myśl, brunet musnął opuszkami palców mój policzek. Zadrżałem po wpływem jego dotyku. Przejechał niżej, na podbródek, tym samym złapał za niego, przybliżył do siebie i złączył nasze usta. Nie był to jakiś dziki pocałunek, raczej nieśmiały. Jego język przedarł się przez szereg moich zębów i połączył się z moim. Położył ręce na moich ramionach i usiadł na mnie, przywierając bardziej ciałem. Mimowolnie odchyliłem się do tyłu, czując jak dokładnie penetruje moje wewnętrzne części policzków, podniebienie.. Powoli zatracałem się w tym wszystkim. Nasze języki rozpoczęły dziki taniec by zaraz to zakończyć. Oderwał się ode mnie i popchnął tak, że leżałem już na łóżku. Nachylił się i pocałował dołek pod moim uchem, potem wrócił do całowania. Przyłożyłem dłoń do jego klatki piersiowej. Zauważyłem, że jego koszula była trochę rozpięta, palcem złapałem kolejny guzik i rozpiąłem go. Polizał moją dolną wargę i potem ją lekko zagryzł. Nie chciałem być gorszy, więc przewróciłem go i teraz ja byłem na górze, ale nie wiedziałem co robić. Zdałem się na instynkt. Na mojej twarzy pojawił się zadziorny uśmieszek i zacząłem całować niezgrabnie (bo to przecież ja, Niall) jego szyję. Wplątał palce w moje jasne włosy i wydał z siebie ciche westchnienie. Złapał moją dłoń i zmusił tym samym do wstania. Musnąłem jego usta i wepchnąłem do środka język, całowaliśmy się tak jeszcze przez chwilę. Oderwaliśmy się od siebie, a Liam zlizał moją ślinę z warg. Uśmiechnął się, unosząc przy tym jedną brew do góry.
- Z pewnością ty mnie też. – sprostował i wyszedł z pokoju, nie oglądając się za siebie.
*** Z perspektywy Rose ***
Niebo dziś było lekko zachmurzone. A na ulicy? Żadnej żywej duszy, prócz mnie i ludzi żebrających o jedzenie. Przez cały czas idąc czułam na sobie czyjś wzrok. Jakby ktoś mnie śledził. Ale to przecież niemożliwe. Zaczęłam rozmyślać o wszystkim co działo się ostatnio w moim życiu. Postanowiłam, że spróbuje już trochę bardziej rozmawiać z Harrym. Nie chce by przez całe życie był moim wrogiem. Nagle usłyszałam szczekającego psa, kiedy się odwróciłam czyjeś spocone dłonie zasłoniły mi usta.
- Cicho bądź mała, bo pożałujesz.  - usłyszałam męski, poważny głos.
Próbowałam kopać , ale to nic nie dało. Bałam się, cholernie się bałam. Dlaczego byłam taka głupia, żeby wychodzić sama?! Facet wciągnął mnie w jakieś krzaki. Przez ten cały czas nie pokazał swojej twarzy. Usłyszałam śmiechy innych mężczyzn. Wtedy już wiedziałam, co się stanie. Jeden z nich podbiegł do mnie dotykając mojej twarzy.
- Zostaw mnie! - wydarłam się.
- Jaka ostra. - przeraźliwie się zaśmiał. - Cicho skarbie . Nie denerwuj się - wciąż mówił.
Chciałam uciekać, ale za mocno mnie trzymali. Jednym ruchem zerwali ze mnie bluzkę. Krzyczałam. Kiedy jeden z nich już dobierał się do moich piersi, inni już ściągali spodnie, ochryple przy tym rechocząc. Za chwilę byłam już bez majtek. Trzymali mi nogi i ręce. To było straszne. Nie mogłam nic zrobić. Wciąż krzyczałam. Zatkali mi usta jakąś brudną szmatką. Kopnęłam jednego z nich w kroczę. Osunął się na ziemię. Kiedy próbowałam wstać jeden z nich krzyknął :
 - Ty mała szmato. - po czym włożył we mnie swojego penisa.
Jego ruchy były za mocne. Zdecydowanie za mocne. Bolało. Kiedy facet skończył, podciągnął spodnie, powiedział, że mi się należało i poszedł, a za nim reszta. Zostałam sama. Obolała...
__________________________________
łohooohoh. Jaki długi i jak szybko :D . A to wszystko dlatego, że chciałyśmy Wam zrobić niespodziankę, jesteśmy waszymi zajączkami wielkanocnymi hahahah ;D. Mamy nadzieję, że rozdział Wam się spodoba, bo dużo się dzieje. Przepraszamy za końcówkę.. Zastanawiałyśmy się, czy aby na pewno to zrobić, ale po długich namysłach, stwierdziłyśmy, że jednak to tutaj damy.. Za wszelkie błędy przepraszamy.
Sceny erotyczne by Lavi. Dziękujemy jeszcze raz, GENIUSZU <3. jesteś NAJLEPSZA, po prostu :). Dzięki raz jeszcze :*.
A i coś ostatnio bardzo cienko z komentarzami, więc nowy rozdział za minimum 43 komentarze. ♥
Jeszcze raz WESOŁYCH ŚWIĄT, SMACZNEGO JAJKA, MOKREGO DYNGUSA I BOGATEGO ZAJĄCA ! <3. 

59 komentarzy:

 1. o boże ;o no tego się nie spodziewałam! Harry! Ratuj Rose! XD
  i ta scena z Niam'em *_* oesoo ♥,♥
  ale szybko dodałyście! Oczywiście mi to nie przeszkadza :D ja już czekam na kolejny! i Wesołych Świąt Kochane ♥
  pozdrawiam @iHugHoran xx

  OdpowiedzUsuń
 2. O boże biedna Rose;( czekam na następny;)

  OdpowiedzUsuń
 3. czekam na następny mam nadzieję ze szybko dodasz ;d

  OdpowiedzUsuń
 4. bardzo mi się podoba! harry ratuj rose .<3

  OdpowiedzUsuń
 5. Dzięki za życzenia :) Rozdział super i dobrze, że tak szybko ;D

  OdpowiedzUsuń
 6. rose ty biedactwo mam nadzieję ze harry cię uratuję. wprowadź jaką kłótnie pomiędzy zayna i Destin;D

  OdpowiedzUsuń
 7. świetny blog aż nie mogę się doczekać nowego obyś dodała jutro ;] a może jako prezent świąteczny jeszcze dziś ;d

  OdpowiedzUsuń
 8. Moje zajączki. <3 świetnie napisane. Dobrze, że to napisałyście, w takim sensie, że ciekawie i wgl, bo jakoś jej nie zazdroszczę...
  To co, kiedy widzę następny? :D

  OdpowiedzUsuń
 9. mam nadzieję że Harry uratuje Rose i znowu do siebie wrócą. Nie może być inaczej.
  Błagam niech się niedługo pojawi następny rozdział.
  Chcę wiedzieć co dalej ;-)

  OdpowiedzUsuń
 10. czytając to jadłam kisiel. dopiero po skończeniu lektury ogarnęłam, że mieszam łyżeczką w pustej miseczce. więc jest okej. xd
  jeszcze raz powtórzę: nie ma za co, dla mnie to sama przyjemność. Lavi Was wielbi. <3 geniuszem nie jestem, po prostu miewam napady weny, aczkolwiek żałuję, że nie mogłam dodać czegoś bardziej hot.
  w sumie to czekam, aż przeczytam coś, co same naskrobałyście, z gejkami na pewno sobie poradzicie, wierzę w was! >D

  NIAM, NIAM, NIAM, NIAM. *o*

  OdpowiedzUsuń
 11. no kurde ale że oni ją?? no nieeee!
  jak mogłyście? czemu Hazza np.nie zamienił sie w superman'a i jej nie uratował przed tym brutalnym aktem?
  aa co do Niama to kocham go <3 więcej możecie takich scen :)
  @wowlovely69
  ps. zapraszam na vas-happenin-boys.blog.com - jak wam się będzie podobał to dajcie znać :)

  OdpowiedzUsuń
 12. Szkoda tylko, że nikt jej nie uratował :(

  Zapraszam do siebie: one-direction-colorful-world.blogspot.com/ ...

  OdpowiedzUsuń
 13. Zajebiste :D
  czekam na następny ; )
  zapraszam: notyourbuisnes.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 14. o MAtko!!!!;oo
  Tutaj takie dramatyczne sceny a Wy wyjezdzacie z "Aaaaaaaa.. jestesmy waszymi kroliczkami!;d"
  i co teraz bedzie;ooooo
  @causalmonikk

  OdpowiedzUsuń
 15. jpd!!!! bardzo fajny :D czekam na następne

  OdpowiedzUsuń
 16. o matko :( ta końcówka ryczę ;( ale podoba mi się niezmiernie! ;o wzajemnie wesołych świąt :*

  OdpowiedzUsuń
 17. o boże tego sie nie spodziewałam miałam nadzieje że chociaż Harry ja uratuje :D

  OdpowiedzUsuń
 18. Oooo.. Rozdział zajebisty ;D Czekam na NN i zapraszam do nas <33

  OdpowiedzUsuń
 19. Jezuu. Podoba mi się! Czekam z niecierpliwością na next ♥
  @craazygirl1D

  OdpowiedzUsuń
 20. O jezuuu ten rozdzial byl megaa <3 Dodawajcie szybko kolejny juz sie nie moge doczekac :D

  OdpowiedzUsuń
 21. Miałam nadzieje, że Harry ją uratuje, a tu doszło do ... Jesteście najlepsze ! Chce już następny! Mój TT: @Sweet_xxo . ; ) xx

  OdpowiedzUsuń
 22. no na początku myśłam że Harry ją uratuje ale jak widać i co mi się nawet podoba nie dajecie za romantycznego opowiadaia czekam na następny ody w także w takim krótkim czasie;]

  OdpowiedzUsuń
 23. Super. Mam nadzieję, że Rose się nic poważniejszego nie stanie. Czekam na następny rozdział. Kocham...<3

  OdpowiedzUsuń
 24. O boosz . ;D Co za erotyczny rozdział . < ; Już nie mogę się doczekać nowego rozdziału. ;)

  OdpowiedzUsuń
 25. OMG.! Ja pierniczę zgwałcili ją.? O_O
  Ale jaja.. coraz ciekawiej sie zaczyna robic.!
  Nie no te sceny erotyczne fajne były..:D
  Ale tego gwałtu to ja się nie spodziewałam. Ciekawe co z nią będzie. Czy wstanie i pójdzie do domu czy ktoś ją znajdzie. Może Harry.. No kurde nie wiem. Ja na początku myślałam , że to Harry ją śledził , ale jak widac sie myliłam. Na prawdę świetny blog.!
  Zapraszam wszystkich na mój. I proszę o komentarze. ;)
  http://fankionedirection.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 26. Wow. Widzę, ze to była niezapomniana noc. Najbardziej chyba czekałam na fragment Niallerka i Liama.^^
  Czytając to z Rose.. az ciarki mi po plecach przeszły. ;/
  Czekam na następny, bo chcę dowiedzieć się jak to się skończy!!
  <3

  OdpowiedzUsuń
 27. świetny rozdział, czekam na kolejny :).

  OdpowiedzUsuń
 28. NIAM ! ♥♥♥♥
  a to z Rose... o masakra :<! czemu któryś z chłopamów akurat nie przechodził :< !
  @kate9924_

  OdpowiedzUsuń
 29. Supeeeer <3


  http://next2youu.blog.onet.pl/ zapraszam tez do mnie ;)

  OdpowiedzUsuń
 30. Niam <3 Więcej takich scen prosze;p A co do Rose biedactwo niech ją Harry ratuje;p

  OdpowiedzUsuń
 31. o boooooże biedna rose ! ;o

  OdpowiedzUsuń
 32. świetne ! ciekawe co dalej z rose ;o biedna :(

  OdpowiedzUsuń
 33. swietne. ;) a te scena erotyczna MNIAM! Mam nadzieje ze Harry uratuje Rose. ;c

  OdpowiedzUsuń
 34. Jedno wielkie OOOOOOOOOOOOOMMMMMMMMMMMMMMMGGGGGGGGGGGGGGG! :OOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO Myślałam, że Rose i Harry znów będą razem, a tu nic ;c Za to podoba mi się bromance NIAM! <3 Końcówka to znowu jedno wielkie OMG! Głupi Styles, czemu on za nią nie poszedł?! Czemu ona sama poszła na ten cholerny spacer?! I czemu przerwałyście w takim momencie?! Biedna, biedna, biedna Rose :((((( Jestem ciekawa, co będzie dalej, dlatego z niecierpliwością czekam na nn:* buziaki xxx @AniaBieberPL
  + Yay! Była wzmianka o Justin'ie <3

  OdpowiedzUsuń
 35. Omg . !Czemu przerwałyście w takim momencie?
  yh .;x ; < Nie mogę się doczekać nowego rozdziału ;]

  OdpowiedzUsuń
 36. jaki rozdział zacny. *.*
  i ta końcówka, omnom. :O
  nie no, brak słów, cuuuudownie. <3 czekam na kolejny, oczywiście. ^_^

  OdpowiedzUsuń
 37. zaje . ;* erotyka booska . ;* lubie takie zboczone scenki , wiecej takich prosze. ; )
  a co do Rose to mam nadzieje ze Harry ja tam znajdzie i ze znowu beda razem . <3 cudnee.. Nie moge sie doczekac nastepnego.. ;** mam nadzieje ze bedzie rowniez zacny jak i ten . ;*

  dominika. <3

  OdpowiedzUsuń
 38. swietne to z tym gwałtem. niech ją Harry znajdzie i uratuje a ona mu wybaczy i bd się kochać albo coś <3

  OdpowiedzUsuń
 39. Świetny rozdział naprawdę bardzo dużo się dzieje ...
  Harry naprawdę niech ją znajdzie i się nią zajmie szybko ,ona mu wybaczy będą razem i coś erotycznego między nimi niech się wydarzy ,ona niech zapomni o tym gwałcie i wgl.
  Czekam na następny rozdział...
  Kocham,Natka;**

  OdpowiedzUsuń
 40. Świetny rozdział <3

  OdpowiedzUsuń
 41. Uwielbiam twojee opowiadanie <3 Mam nadzieje że jeszcze dziś bedzie nowy rodzial ;)

  OdpowiedzUsuń
 42. Oo i 43 komentarz ;) Czekam na nowy rozdział ;) Ten byl genialny <3

  OdpowiedzUsuń
 43. super rozdział!!!

  kiedy kolejny???

  OdpowiedzUsuń
 44. O__o . Szybko się uzbierały kom .. ;D Hahah ;p Czekamy na następny rozdział . ;xx Oby szybkoo . ; >>

  OdpowiedzUsuń
 45. Zajebiste! Czekam na NN! <3

  OdpowiedzUsuń
 46. Boże .. Jak ona to przeżyje ... pierw ten wypadek , teraz ten gwałt O__o . Współczuje jej ;|

  OdpowiedzUsuń
 47. czekam na następny i jestem ciekawa co w nim bedzie.:)

  OdpowiedzUsuń
 48. Gratuluje świetnego bloga:-D
  Oby tak dalej.

  OdpowiedzUsuń
 49. No ja to w szoku no ! O.o Nie chcialabym nigdy miec takiej "przygody, sytuacji" jak Rose ;/ Brr ... az mi sie nie dobrze zrobilo ... Ehh, ale z Destiny & Zaynem, a takze Niamem bylo swietne ! :) Tak wg, kocham NIAMA ! <3 :) xx

  OdpowiedzUsuń
 50. ja pierdole...świetne,dawaj jak naj szybciej nastepny.!!

  OdpowiedzUsuń
 51. Fajny <3
  Zapraszam
  http://onestory-onedirection.blogspot.com/
  dopiero zaczynam

  OdpowiedzUsuń
 52. fajnie ale lepiej by było gdyby jak ją wciągali do tych krzaków harry ją by uratował!!

  OdpowiedzUsuń
 53. OMG ! Ile tu namiętności ! Arr..♥ Ale końcówka była straszna..
  Do następnego ♥

  OdpowiedzUsuń
 54. no dziewczyny. ;-D w sumie to od wtorku czytam waszego bloga , tzn.we wtorek zaczęłam i we wtorek skończyłam, tak mnie wciągnęło ! Nie złą robotę odwaliłyście, serio. podoba mi się opowiadanie. Gdy przeczytałam to opowiadanie, zaczęłam się interesować One Direction , a więc dzięki . ; * ;)
  Mam nadzieje, że kolejne rozdziały również mnie tak wciągną. Powodzenia ! ; )

  OdpowiedzUsuń
 55. Super rozdział!!!
  Kiedy następny?
  Zaczynam się niecierpliwić.
  Niech ktoś uratuje Rose.
  BBBŁŁŁAAAGGGAAAMMM !!!
  Pozdro dla wszystkich fanów One Direction i fanów tego bloga ;-)

  OdpowiedzUsuń
 56. BIEDNA ROSE:( STRASZNIE MI JEJ ZAL! I PROSZE DODAJCIE NOWY ROZDZIAL!!<3

  OdpowiedzUsuń
 57. Piękne ! wooooooooooooow !

  OdpowiedzUsuń
 58. B*O*Ż*E superrrrrrrr  przy okazji zapraszam do siebie ;) http://nicole-and-onedirection.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń